۲ کتاب حوزه دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد

به گزارش فروردگان به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سرهنگ عباس عباسی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در نهاد کتابخانه‌های استان در موزه دفاع مقدس اظهار داشت: کتاب «ابعاد حقوقی جنگ تحمیلی» از زهره ابراهیمی در زمینه بررسی جنگ تحمیلی از دیدگاه حقوقی و کتاب «خنده پر پرنده پر» نیز در حوزه شعر کودک از معصومه مهری است.

وی با اشاره به عظمت دفاع مقدس افزود: علت اینکه دفاع مقدس آینده‌ساز و در همه تحولات تأثیرگذار است این است که ریشه در غدیر و عاشورا دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دفاع مقدس سیستمی از تغییرات در محیط داخلی و بین‌المللی ایجاد کرد که در پایان سبب شکست دشمن شد که این سیستم در آینده نیز ادامه دارد.

عباسی با بیان اینکه دشمنان و کوتاه‌نظران دفاع مقدس را با دید و در حد فکر خودشان تحلیل می‌کنند و آن را یک نبرد معمولی جلوه می‌دهند تا از عظمت آن بکاهند، افزود: براساس فرمایشات امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و وصیت‌نامه شهدا، دفاع مقدس فرازمانی و فرامکانی است و ایستادگی در برابر کفر بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری ادامه داد: جهان به واسطه دفاع مقدس در حال بیداری است و هرکس که بتواند در این زمینه قدمی بردارد بی‌شک نامش در مبارزات امام ثبت می‌شود.