یک میلیارد تومان هزینه احداث سالن بدمینتون استان البرز است

میثم پورکریمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با بیان اینکه به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات بدمینتون در ۵ رده‌ سنی در البرز برگزار شد، اظهار داشت: بازی‌ها در شهرستان فردیس در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش مبتدی و حرفه‌ای برگزار شد که ۶۰ ورزشکار در این دوره مسابقات بدمینتون حضور یافتند.

وی ادامه داد: رشته بدمینتون در دو بخش پسران و دختران در شهرستان اشتهارد به مناسبت هفته تربیت بدنی شروع به فعالیت کرد و برنامه‌ استعدادیابی در پارک‌های استان البرز به منظور شناسایی افراد مستعد در بین عموم مردم انجام گرفت.

رئیس هیئت بدمینتون استان البرز با بیان اینکه مشکل اصلی بدمنیتون استان نبود محل خانه بدمینتون برای تمرین ورزشکاران  است، عنوان کرد: شهرستان فردیس دو سالن بدمینتون دارد و با پذیرش اداره کل ورزش و جوانان زمینی در استادیوم شریعتی اختصاص یافته که یک میلیارد تومان هزینه احداث سالن بدمینتون است.

وی با اشاره به اینکه بیش از هزار و ۲۰۰ ورزشکار در رشته بدمینتون در البرز فعالیت دارند، اضافه کرد: در آذر ماه کرج میزبان مسابقات دسته اول لیگ بانوان کشور است و مسابقات کارکنان وزارت نیرو نیز در البرز برگزار می‌شود.