رکوردزنی سکه در افزایش قیمت/ طلا به گرمی ۱۲۶ هزارتومان رسید+نمودار قیمت

به گزارش خبرنگار گروه فروردگان به نقل از خبرگزاری میزان، هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته را با قیمت ۱۲۵ هزار و ۴۵۲ تومان آغاز کرد، در دومین روز از هفته با رشد چشمگیر به عدد ۱۲۶ هزار و ۴۹۱ تومان رسید و سپس روند نزولی را در پیش گرفت و در بازه ۱۲۵ هزار تومان باقی ماند.این فلز با ارزش در آخرین روز هفته به ارزش ۱۲۶ هزار و ۷ تومان مورد معامله قرار گرفت.

ارقام به ثبت رسیده نشان دهنده افزایش ۵۵۵ تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار ظرف مدت یک هفته گذشته بوده است.

 

 

سکه امامی همچون طلا ۱۸ عیار رفتار مشابه ای داشته است. این سکه در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و ۲۵۳ هزار و ۱۰۰ تومان مورد معامله قرار گرفت، در دومین روز هفته به رقم یک میلیون و ۲۷۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. سپس با افت ارزش به رقم یک میلیون و ۲۵۵ هزار و ۹۰۰ تومان و روز پس از آن در جایگاه یک میلیون و ۲۵۷ هزار و ۹۰۰ تومان قرار گرفت. دو روز پایانی هفته رشد قیمت را انتخاب کرد و در نهایت به عدد یک میلیون و ۲۷۱ هزار و ۸۰۰ تومان بسنده کرد.

بررسی ها نشان دهنده رشد ۱۸ هزار و ۷۰۰ تومانی سکه طرح امامی در هفته گذشته بوده است. 

 

نمودار قیمت هفتگی طلا و سکه

سکه بهار آزادی همچون هفته های گذشته در سربالایی افزایش قیمت قرار داشت. این سکه در ابتدا هفته در رقم یک میلیون و ۲۳۲ هزار تومان قیمت گذاری شد، سپس این روند در دو روز پس از آن در بازه یک میلیون و ۲۴۳ هزار تومان و یک میلیون و ۲۴۲ هزار تومان در نوسان بود، با افت قیمت ۴ هزار تومانی در روز سه شنبه به رقم یک میلیون و ۲۳۸ هزار تومان رسید و دو روز پایانی هفته را در بازه یک میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و یک میلیون و ۲۴۲ هزار تومان پشت سر گذاشت. 

 بررسی ها نشان دهنده افزایش ۱۰ هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی در طی هفته گذشته بوده است.

 

نمودار قیمت هفتگی طلا و سکه