حضور پرشکوه مردم در روز بصیرت همسایگی خلیج فارس به روایت تصاویر

به گزارش فروردگان به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندر هندیجان، امروز هم‌زمان با برگزاری مراسم ۹ دی در سراسر کشور مردم هندیجان با برگزاری تجمع و بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی این روز را گرامی داشتند.

در سال ۱۳۸۸ بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و حضور ۴۰ میلیونی مردم باشکوه‌ترین انتخابات ایران برگزار شد. این انتخابات و حضور مردمی سبب ارتقا جایگاه ایران در دمکراسی بین‌المللی شد.

متأسفانه عده‌ای ساختارشکن با نپذیرفتن روند قانونی انتخابات سبب نفوذ دشمن شده و کشور عزیز ایران اسلامی را ۸ ماه به آشوب کشیدند. این افراد که از سرویس‌های خارجی خط می‌گرفتند اهداف آن‌ها فراتر از اعتراضات انتخاباتی است.

مردم در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ با حضور میلیونی در سراسر کشور بساط فتنه گران جمع کرده و بار دیگر با ولی‌فقیه زمان تجدید بیعت و از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند. انقلاب اسلامی فراتر از همه خواسته‌های مردم ایران است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد ساری اصل امام‌جمعه هندیجان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر هندیجان، اظهار داشت: همه ما مدافعان اسلام، نظام اسلامی و انقلاب هستیم، بنابراین ما قله‌های علم را با همین مردم مؤمن فتح خواهیم کرد.

مردم تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی هستند

وی افزود: در حال حاضر معیشت مردم باید درست شود چراکه هم‌اکنون مردم تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی و معیشتی هستند. ما از دولت می‌خواهیم که در اقتصاد همکاری بیشتری با مردم داشته باشد.

امام‌جمعه هندیجان بیان کرد: ملت ما همیشه درصحنه‌ها حاضر بوده و تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند. مردم ایران مستحق همه امکانات و شرایط مناسب هستند.